Top

HAKKIMIZDA

Ege İtfaiye kırk yılı aşkın iş tecrübesi ile 2007 yılında Necmi BURDURLUOĞLU tarafından Tekirdağ’da kurulmuştur. Ege İtfaiye Belediyeler ve Özel Kuruluşlar için itfaiye araçları, vidanjörler, kombine kanal açma araçları, Orman Araçları, Süt Tankerleri gibi araçları üretmektedir.

Ege İtfaiye aynı zamanda tamir bakım hizmetleri alanında İtfaiye Araçları, Vidanjörler, Kombine Kanal Açma Araçları, Orman Araçları ve Süt Tankerleri gibi araçların periyodik bakımlarını ve servis hizmetlerini vermektedir. Pompa Onarımı, Kaporta Onarımı, Tank ve Kazan Yapımı gibi hizmet alanlarında da faaliyet göstermektedir.

MİSYON


Meydana gelen her itfai olayda vaktinde ve doğru müdahale etmek, can ve mal kaybını minimum düzeyde tutmak, afet ve yangınlar konusunda toplumsal bilgi bilinç düzeyini arttırmak.

VİZYON


Teknolojiye uygun araç, gereç ve eğitimli personel ile örnek bir itfaiye örgütü olmak.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Yangınlara müdahale etmek ve söndürmek, her türlü kaza, çökme, patlama, mahsur kalma ve benzeri durumlarda teknik kurtarma gerektiren olaylara müdahale etmek ve ilk yardım hizmetlerini yürütmek; arazide, su üstü ve su altında her türlü arama ve kurtarma çalışmalarını yapmak, su baskınlarına müdahale etmek, doğal afetler ve olağanüstü durumlarda kurtarma çalışmalarına katılmak.